Urodzinowa metamorfoza – centrum handlowe szykuje moc atrakcji!

Urodzinowa Metamorfoza | materiały prasowe

Dokładnie 4 lata temu lublinianie po raz pierwszy przekroczyli próg Tarasów Zamkowych. W związku z kolejnymi urodzinami centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów wiele atrakcji!

Jak co roku, z początkiem marca, centrum handlowe Tarasy Zamkowe przy Al. Unii Lubelskiej w Lublinie przygotowało moc atrakcji związanych z rocznicą swojego powstania. Już w sobotę, 9 marca, odwiedzą je wyjątkowi goście, z którymi lublinianie świętować będą nowy rozdział w historii lubianej przez nich galerii.

Młodsi klienci spotkają się ze słynnymi muserami Kingą Sawczuk oraz Dominikiem Rupińskim, gwiazdami aplikacji TikTok. Fani będą mieli okazję rywalizować wspólnie z nimi w wyjątkowych challenge’ach a także pochwalić się swoją twórczością w sieci. Klientki ceniące sobie wyjątkowy styl z pewnością zainteresuje spotkanie z jedną z najbardziej uznanych polskich makijażystek – Magdaleną Pieczonką.

Gościem specjalnym urodzin będzie Małgorzata Rozenek-Majdan, a całą imprezę poprowadzi niezastąpiony Krzysztof Ibisz. Nie zabraknie też spotkania z lubelskimi blogerami Bo4Go. Podczas imprezy pojawią się również Stylowi Lubelacy – ambasadorzy centrum handlowego, którzy biorą udział w kampanii wizerunkowej obiektu.

Na tę wyjątkową okazję przygotowany zostanie także przepyszny tort. Urodzinowa zabawa na terenie obiektu zostanie poprzedzona kampanią ambientową w mieście. Będą to oryginalne promocje i kreatywne animacje w przestrzeni Lublina.

Z okazji rocznicy centrum handlowe przygotowało wyjątkowy konkurs na Facebooku pt. „Urodzinowa Metamorfoza”, w którym uczestniczki będą mogły wygrać metamorfozę pod okiem samej Magdaleny Pieczonki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Lublina i okolic do wspólnego świętowania rocznicy naszego centrum handlowego. 9 marca będzie można spotkać u nas wyjątkowe gwiazdy, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Wstęp na urodzinowe wydarzenia jest całkowicie bezpłatny” – mówi Przemysław Załuski, Marketing Manager Tarasów Zamkowych.

HARMONOGRAM – 9 marca

• 13.00-13.30 – konkursy i atrakcje sceniczne

• 13.30-14.00 – spotkanie z Bo4Go oraz Stylowymi Lubelakami

• 14.00-15.30 – challenge z Muserami: Dominikiem Rupińskim i Kingą Sawczuk

• 15.30-17.00 – metamorfoza z Magdaleną Pieczonką

• 17.00-18.00 – spotkanie z Małgorzatą Rozenek-Majdan

• 18.00-18.15 – finał metamorofozy: wspólne autografy i zdjęcia

• 18.30-19.00 – degustacja tortu urodzinowegoWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.