REKLAMA
Praca

Uniwersytet Medyczny proponuje przyszłym lekarzom zbieranie truskawek w Holandii

Skomentuj (3)
 1. Marek napisał(a):

  Nie wiem co jest głupsze. Ogłoszenie o zbiorze truskawek czy ten artykuł. Autor się niezdrowo fascynuje jakie to te zarobki są w holandii, nawet się pofatygował i nam przeliczył kwotę jaka nam zostanie. Ale szczerze mówiąc to jak 1/3 tej kwoty na czysto zostanie w kieszeni to wszystko.

 2. Aniela napisał(a):

  Nie rozumiem, dlaczego oferta pracy zbierania truskawek , dla przyszłego studenta medycyny, czy nawet obecnego, to ma być żart…? Czy mają już ego profesora, choć jeszcze nic nie osiągnęli, a tu ktoś taką ofertą zarobku się ośmiesza?

  1. Ambasada Holandii w Warszawie napisał(a):

   Aniela, sezonowa praca przy zbiorze truskawek może być bardzo atrakcyjna ze względów finansowych dla studentów. Nie trzeba tego traktować jako żart. Warto jednak zawsze sprawdzić dokładnie pracodawcę oferującego pracę dla studentów. Dlatego też przed wyjazdem do pracy w Holandii warto zapoznać się ze swoimi prawami oraz najważniejszymi informacjami na temat wyjazdu zarobkowego w Holandii. Należy dopilnować wielu formalności, takich jak ubezpieczenie, wynajem mieszkania czy podpisanie umowy o pracę. Na stronie prowadzonej przez Ambasadę Holandii w Warszawie można znaleźć zbiór najważniejszych informacji, z którymi trzeba zapoznać się przed wyjazdem do pracy w Holandii: http://www.wholandii.pl/przed-wyjazdem

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *