Ul. Turkusowa: Kto widział skradzionego Forda S-Max? Nr. rej LU 372FL

PARTNER SERWISU

W nocy z 11/12 maja na jednym z lubelskich osiedli skradziono samochód marki Forda S-Max. Każdy kto widział skradziony pojazd lub wie, gdzie w obecnej chwili może się on znajdować proszony jest o udzielenie informacji.

 

W nocy z 11/12.05.2017 skradziono białego Forda S-Max (rok produkcji 2010) o numerze rejestracyjnym LU 372FL z osiedlowego parkingu na ul. Turkusowej (os. Czuby). Samochód miał zamontowany hak holowniczy (nie ma go na zdjęciach) i nakładką z napisem: BTP.

 

W momencie kradzieży w samochodzie znajdował się organizer w czarnym kolorze na m.in. tablet, przewieszony na przednim siedzeniu, ale dla pasażera siedzącego z tyłu.

 

Charakterystyczne może być dyskretne logo w kształcie rombu francuskiego salonu – pod znaczkiem TDCI na tylnej klapie. Na przedniej szybie pojazd nie miał naklejki homologacyjnej. Właściciel wyznaczył wysoką nagrodę za przekazanie informacji o miejscu znajdowania się skradzionego samochodu.

 

Każdy kto widział skradziony pojazd lub wie, gdzie w obecnej chwili może się on znajdować proszony jest kontakt z policją pod numer tel. 997 lub z właścicielem 510 923 264.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.