Ukradli meble sprzed siedziby Yacht Clubu. Po zakończonej imprezie je podpalili

PARTNER SERWISU

Właściciele Yacht Clubu Politechniki Lubelskiej poszukują sprawców, którzy ukradli drewniane meble sprzed ich siedziby a następnie po zakończonej imprezie je spalili.

Do naszej redakcji napisali członkowie Yacht Clubu Politechniki Lubelskiej z apalem. „Poszukujemy świadków zdarzenia, które miało miejsce w nocy (z 25 na 26.08) nad Zalewem Zemborzyckim. Sprzed siedziby Yacht Clubu Politechniki Lubelskiej (Krężnicka 6a) skradziono i zdewastowano meble zrobione z palet.

Sprawcy zdarzenia spalili meble na ognisku, przywłaszczyli sobie stół z La Traviaty i zrobili imprezę, po której zostały tylko worki pełne śmieci. 
Jesteśmy zdeterminowani, żeby znaleźć sprawców zdarzenia, dlatego prosimy wszystkich, którzy byli nad Zalewem tej nocy i wiedzą coś o tej sprawie o pozostawienie komentarza lub kontakt z nami przez redakcje Spotted.”

– piszą członkowie Yacht Clubu.

Osoby, które mogą coś wiedzieć proszone są o kontakt z naszą redakcją poprzez adres redakcja@spottedlublin.plWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.