Ukradli auto z prywatnej posesji. Kto widział skradzionego VW?

Zdjęcie nadesłane
PARTNER SERWISU

Naszemu Czytelnikowi z prywatnej posesji, nieznani sprawcy ukradli auto marki Volkswagen Transporter w kolorze białym, numer rejestracyjny LU 2550E.

Volkswagen Transporter został skradziony w nocy z 14 na 15 maja. Auto było zaparkowane na prywatnej posesji przy ul. Śnieżyńskiego w Lublinie. Brama do posesji była zamknięta.

– Samochód stary, ale ważne narzędzie pracy. Sprawa kradzieży została zgłoszona na policję dzisiaj rano – pisze na naszej redakcji czytelnik Nikodem.

Osoby, które mogą wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się samochód proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 997 lub 112.

REKLAMA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.