Szkoła policealna PERSPEKTYWA – postaw na rozwój zawodowy!

PARTNER SERWISU

Poszerzanie kompetencji zawodowych to jeden z podstawowych elementów rozwoju osobistego oraz sposób na dostosowanie się do ciągle zmieniającego się rynku pracy. Wybranie najlepszej szkoły policealnej w Lublinie nie jest łatwe, gdyż możliwości jest naprawdę wiele. Szeroki wachlarz kierunków, elastyczne godziny zajęć i wykwalifikowana kadra – wszystko to sprawia, że w Lublinie można nie tylko studiować – niezależnie od wieku i dotychczasowego toku edukacji warto uczyć się czegoś nowego i odkrywać w sobie pasje i talenty.

Szkoła policealna PERSPEKTYWA daje możliwość przekwalifikowania się lub podjęcia pracy na ciekawym stanowisku. Charakteryzuje się ciekawą ofertą:

  • technik administracji,
  • technik BHP,
  • technik informatyk,
  • technik rachunkowości,
  • technik teleinformatyk,
  • technik usług kosmetycznych,
  • technik weterynarii,

Warto już dziś wziąć przyszłość w swoje ręce i postawić na pewny zawód – tym bardziej, że semestry w szkole rozpoczynają się zarówno na przełomie lutego i marca, jak i września i października. Dzięki elastycznemu programowi, szkoła policealna PERSPEKTYWA jest świetnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy poprzednia placówka nas rozczarowała lub po prostu nie spełnia naszych oczekiwań. Bez trudu można przenieść się z niej do PERSPEKTYWY nie tylko na pierwszy semestr, ale także na wyższe stopnie kształcenia.

Zalety szkoły policealnej PERSPEKTYWA

Główną zaletą szkoły policealnej jest doświadczona kadra. Wyposażone pracownie i bezstresowy klimat PERSPEKTYWY sprawia, że i nasza perspektywa na edukację zmieni się diametralnie.

Nauka jest bezpłatna, a każdy nowy uczeń otrzymuje od szkoły wyprawkę – niespodziankę. Dodatkową zaletą jest fakt, że można przyjść do szkoły indywidualnie, ale zapisy dotyczą też całych grup – dzięki temu nauka w szkole policealnej PERSPEKTYWA jest jeszcze przyjemniejsza!

Rezerwacja miejsc w szkole odbywa się telefonicznie, online oraz przez SMS, nie wymaga więc szczególnego wysiłku.

Dane teleadresowe:

Szkoła policealna PERSPEKTYWA
Adres: ul. Stanisława Staszica 5/6
Telefon: 81 448 06 05; 730 469 777
WWW: szkola-perspektywa.pl
e-mail: lublin@perspektywa.szkola.pl

Nie czekaj – sam sprawdź, czy oferta szkoły Ci odpowiada i zapisz się już dziś. Szkoda czasu, gdy możliwość rozwoju zawodowego jest na wyciągnięcie ręki!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.