Sylwester Miejski 2018/2019 w Lublinie. Będą dwie sceny, zagrają DJ-e

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay
PARTNER SERWISU

Po dwóch latach przerwy sylwester miejski wraca do centrum Lublina. Tegoroczna impreza sylwestrowa odbędzie się na dwóch scenach muzycznych, gdzie zagrają DJ-e z Polski i Litwy.

Tematem tegorocznej zabawy sylwestrowej będą obchody 450-lecia Unii Lubelskiej. Dokładnie 450 lat temu rozpoczęły się negocjacje polsko-litewskie na temat tworzenia Rzeczypospolitej Obojga Narodów, która dziś nazywa się Unią Lubelską.

Sylwester Miejski 2018/2019 w Lublinie odbędzie się na dwóch scenach – po dwóch stronach deptaka Krakowskiego Przedmieścia. Na placu Łokietka stanie scena polska, na placu Litewskim, obok pomnika Unii Lubelskiej, scena litewska.

O oprawę muzyczną w klimacie muzyki klubowej i karnawałowego rock and rolla zadbają DJ-e z obu krajów. Organizatorzy imprezy chcą zamienić cały deptak w jeden wielki parkiet.

Tegoroczny miejski sylwester ma kosztować ponad 200 tys. zł.

REKLAMA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.