Świdnik Air Festiwal 2018 już w ten weekend [PROGRAM]

Świdnik Air Festival Grupa Akrobacyjna „Flying Bulls”
Grupa Akrobacyjna „Flying Bulls” na Air Festival Świdnik 2018
PARTNER SERWISU

Świdnik Air Festival 2018 – PROGRAM

SOBOTA, 9 CZERWCA

14.00 – 15.30

+ An-2 „Wiedeńczyk” (Zbigniew Chłopecki, Jerzy Antonkiewicz)
+ WSK PZL Świdnik S.A. / Mi-2 (Jan Cieśla, Waldemar Jaworski)
+ An-2 -„Wiedeńczyk” – desant skoczków spadochronowych (Zbigniew Chłopecki, Jerzy Antonkiewicz)
+ Zespół 57-my Gyrocopters Team / wiatrakowce Tercel RST i ZEN-1 (Wiesław Jarzyna, Romuald Owedyk, Barbara Amber)
+ RWD-5R (Zbigniew Mróz)
+ Cessna 152 / NAVCOM Systems (Jarosław Rozwód)
+ PZL 104 Wilga / Aeroklub Świdnik (Krzysztof Janusz)
+ Zespół Akrobacyjny „Orlik” / PZL-130 Orlik

15.30

+ Uroczystości oficjalne

16.30

+ Pokazy straży pożarnej

17.30 – 20.55

+ Stinson 108 (Jan Cieśla)
+ Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone Iskry / TS-11 Iskra
+ T-6 Harvard 4M (Marcin Kubrak)
+ WSK PZL Świdnik S.A. / SW-4 PZL (Grzegorz Lenart, Jan Cieśla)
+ Śmigłowiec Bolkow BO105, (Maria Muś)
+ Śmigłowiec Bolkow BO105 & EDGE 540TK (Maria Muś, Łukasz Czepiela)
+ EDGE 540TK (Łukasz Czepiela)
+ 2 śmigłowce CH-7 Kompress (Wojciech Gawroński, Janusz Gąsienica)
+ Zespół Pilotażowy CELFAST / Morane Rallye MS-880B, Morane Rallye MS-883, Morane Rallye MS-893A (Mieczysław Machnik, Arkadiusz Nowak, Daniel Dębosz)
+ WSK PZL Świdnik / W-3 Sokół (Waldemar Jaworski, Piotr Kolobius)
+ XA41& Yak-11 R-2000 (Artur Kielak, Mateusz Strama)
+ Robinson R44 / Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie (Krzysztof Duk, Grzegorz Lenart)
+ 3AT3 Formation Flying Team / AERO AT3 R100 (Piotr Karasiński, Jarosław Izdebski, Jakub Kubicki)
+ Hatz Classic (Wojciech Hajdukiewicz)
+ Flying Bulls Aerobatics Team / samoloty XA-42 (Stanislav Ćejka, Miroslav Krejći, Jan Rudzinskyj, Jan Tvrdik)
+ Extra 330 S.C. (Marek Choim)

NIEDZIELA, 10 CZERWCA

10.00 – 12.30

+ WSK PZL Świdnik / Mi-2 (Jan Cieśla, Waldemar Jaworski)
+ NAVCOM Systems / Cessna 152 (Jarosław Rozwód)
+ Aeroklub Świdnik / PZL 104 Wilga (Krzysztof Janusz)
+ Hatz Classic (Wojciech Hajdukiewicz)
+ 2 śmigłowce CH-7 Kompress (Wojciech Gawroński, Janusz Gąsienica)
+ Extra 330 S.C. (Marek Choim)
+ Robinson R44 / Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie (Krzysztof Duk, Grzegorz Lenart)
+ Stinson 108 (Jan Cieśla)
+ Zespół 57-my Gyrocopters Team / wiatrakowce Tercel RST i ZEN-1 (Wiesław Jarzyna, Romuald Owedyk, Barbara Amber)
+ XA41& Yak-11 R-2000 (Artur Kielak, Mateusz Strama)
+ 3AT3 Formation Flying Team / AERO AT3 R100 (Piotr Karasiński, Jarosław Izdebski, Jakub Kubicki)
+ WSK PZL Świdnik / W-3 Sokół (Waldemar Jaworski, Piotr Kolobius)
+ T-6 Harvard 4M (Marcin Kubrak)
+ RWD-5R (Zbigniew Mróz)

12.30

+ Rozstrzygnięcie plebiscytu „Świdniczanin Roku 2017”

13.30 – 16.00 

+ śmigłowiec Bolkow BO105 (Maria Muś)
+ śmigłowiec Bolkow BO105 & EDGE 540TK (Maria Muś, Łukasz Czepiela)
+ EDGE 540TK (Łukasz Czepiela)
+ Yak-11 R-2000 (Mateusz Strama)
+ Zespół Pilotażowy CELFAST / Morane Rallye MS-880B, Morane Rallye MS-883, Morane Rallye MS-893A (Mieczysław Machnik, Arkadiusz Nowak, Daniel Dębosz)
+ WSK PZL Świdnik S.A. / SW-4 PZL (Grzegorz Lenart, Jan Cieśla)
+ Grupa Akrobacyjna ŻELAZNY / EXTRA 330LC i szybowiec MDM-1 FOX (Wojciech Krupa, Mirosław Wrześniewski)
+ XA41 (Artur Kielak)
+ Flying Bulls Aerobatics Team / 4 x XA-42 (Stanislav Ćejka, Miroslav Krejći, Jan Rudzinskyj, Jan Tvrdik)
+ Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone Iskry / TS-11 Iskra

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.