Stukali, odginali i nic. Próbowali włamać się do automatu myjki samochodowej

Próbowali włamać się do automatu myjki ciśnieniowej w Puławach | fot. KMP Puławy
PARTNER SERWISU

Mimo usilnych starań, dwóm mężczyznom nie udało się ukraść pieniędzy z automatu na myjni ręcznej w Puławach. Skończyło się na zniszczeniach wycenionych na 45 tys. zł. Sprawców szuka policja.

Do włamania doszło 12 listopada w Puławach. Dwóch sprawców usiłując włamać się do automatów myjki samochodowej. Nieudolni złodzieje poodginali osłony i uszkodzili maszynę. Spowodowali straty w wysokości ponad 45 tysięcy zł.

Całe zdarzenie zarejestrowały zainstalowane na myjni kamery monitoringu. Policjanci zwracają się z apelem do osób, które rozpoznają sprawców tego przestępstwa.

Informacje w tej sprawie, można przekazać anonimowo pod nr tel. (81) 889-02-10 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego pod nr tel. (81) 889 03 31.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.