Awaria sieci wodociągowej w Lublinie. Ulica Staszica zamknięta do końca tygodnia

PARTNER SERWISU

W środę w godzinach porannych doszło do poważnej awarii sieci wodociągowej na ulicy Staszica w Lublinie. Kierowcy muszą kierować się na objazdy.

 

Od godzin porannych służby MPWiK usuwają awarię sieci wodociągowej na ul. Staszica w Lublinie. W związku z prowadzonymi pracami ulica Staszica na odcinku od ulicy Radziwiłłowskiej do ulicy Karmelickiej jest zamknięta dla ruchu – do soboty 23 września do godzin południowych.

 

– Sieć wodociągowa na ulicy Staszica w Lublinie pochodzi z lat 20. ubiegłego wieku. Jest najstarszą siecią w mieście. W związku z tym prowadzona naprawa ma kompleksowy charakter. Wszystkie właściwe służby zostały powiadomione o awarii i prowadzonych pracach – informuje Magdalena Bożko, rzecznik prasowy MPWiK.

 

Awaria nie wpływa na funkcjonowanie szpitala, ponieważ do budynku prowadzi inne przyłącze wodne.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.