Sound of Gravity w Lublinie. Latające rowery i motocykle opanują Arenę Lublin

Sound of Gravity na Arenie Lublin | materiały prasowe
PARTNER SERWISU

Ryk silników, latające motocykle i rowery oraz towarzyszące prezentacje światła, muzyki i laserów. W czerwcu na Arenie Lublin odbędzie się ekstremalne wydarzenie Sound of Gravity.

Pełne adrenaliny i odwagi, naładowane kilogramami pirotechniki i najlepszej muzyki show zawita do Lublina. Sound of Gravity to największe pokazy sportów ekstremalnych w naszym kraju. Areną ekstremalnych emocji będzie Arena Lublin. Stadion miejski w Lublinie, 21-go czerwca zostanie opanowany przez najlepszych zawodników w swoich konkurencjach.

„To będzie największa w tym roku tego typu impreza w Polsce” – zapewnia Jacek Czerecki, prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie. „Będzie to połączenie sportu, muzyki, ekstremalnych lotów i niesamowitych wrażeń. To doskonały początek wakacji, bo imprezę zaplanowaliśmy na ostatni dzień roku szkolnego” – dodaje.

Na stadionie zostaną zbudowane specjalne skocznie dla motocykli i rowerów. Jedna ze skoczni ma się zaczynać na trybunach, czyli tuż obok, gdzie zasiądą widzowie. Na Arenie Lublin zobaczymy również loty zawodników na deskorolkach, rolkach i hulajnogach.

Podczas wydarzenia zaprezentują się gladiatorzy najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów akcji. Przez całe show będziemy świadkami największych ewolucji jakie można zobaczyć. Wszystkie pokazy odbędą się w rytmie największych hitów legendarnej grupy Queen, a towarzyszyć im będą również pokazy laserowe i pirotechniczne.

Dzień wcześniej, bo 20 czerwca przed stadionem pojawi się festiwalowe miasteczko, gdzie można będzie podziwiać maszyny, na których wystąpią sportowcy czy zasiąść w fotelu pasażera samochodu driftowego.

Ceny biletów na Sound of Gravity na Arenie Lublin mają zaczynać się do 29 zł, a ich sprzedaż ma ruszyć 10 marca. Najdroższe, w sektorze VIP będą kosztować 199 zł. MOSiR zapowiada, że bliżej wydarzenia ceny biletów pójdą do góry.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.