Rusza Jarmark Jagielloński – czego nie można pominąć 17-19 sierpnia?

Jarmark Jagielloński w Lublinie | fot. Marcin Butryn
PARTNER SERWISU

Program Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie (17-19 sierpnia 2018) jak zawsze pełen jest niespodzianek i prawdziwych perełek. Sprawdź listę 5 najciekawszych wydarzeń, których nie można pominąć!

Stare Miasto w Lublinie w dniach 17-19 sierpnia 2018 po raz dwunasty wypełni tradycyjna muzyka, śpiew i taniec. Tradycyjne dźwięki będą przez cały Jarmark zapewniać Orkiestra Jarmarku Jagiellońskiego oraz liczne kapele, które swoje umiejętności zaprezentują również podczas uwielbianych przez wszystkich nocnych potańcówek.

Czytaj także:  Jarmark Jagielloński 2018 w Lublinie. Koronki motywem przewodnim [PROGRAM]

Sprawdź najciekawsze wydarzenia podczas Jarmarku Jagiellońskiego! Poszczególne wydarzenia znajdziesz na kolejnych stronach.

Dalej

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.