Rozdawali darmowe jabłka w Lublinie. Ludzie wynosili je siatkami

Rozdawali darmowe jabłka na placu Litewskim | fot. Maciej Cybulak

Sadownicy z naszego regionu rozdawali dzisiaj na placu Litewskim jabłka w ramach akcji „Poczuj smak, poczuj dumę” z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Akcja rozdawania darmowych jabłek była organizowana przez Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej. Celem akcji było uświadomienie konsumentom walorów smakowych i właściwości polskich jabłek a także przekonać ich do wybierania polskich owoców zamiast importowanych.

Sadownicy z regionu rozpoczęli rozdawać darmowe jabłka na Placu Litewskim o godz. 10, lecz po niespełna godzinie już ich zabrakło. Sadownicy z lubelskiego Powiśla przywieźli blisko 8 ton jabłek różnych odmian.

Do częstowania się darmowymi jabłkami nikogo nie trzeba była namawiać. Mieszkańcy Lublina zamiast brać po kilka sztuk to wynosili je siatkami i pudełkami, w których były rozdawane. – Na zdrowie – mówią uśmiechnięci sadownicy.

Czytaj także: Rozdawali darmowe jabłka. Chytrzy ludzie z Lublina [WIDEO]

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jestem_ze_wsi-nie mierz wszystkich jedną miarą,wszędzie są czarne owce i zakały,to daruj sobie.Wracając do tematu artykułu,dno i wstyd,takie zachowanie jak zaprezentowali wyżej wymienieni,co brali siatkami i pudełkami.Idę zakład,że jak by wrzucono gówno zamiast jabłek,i podpisano czekolada,to na pewno by było tak samo jak z jabłkami,bo za darmo.Ciekawi mnie jak im nie wstyd?,przecież jabłka nie są drogie,a kupując je,fortuny nie tracimy,a dajemy zarobić m.in ludziom co ciężko się przy nich napracowali.

  2. Bo miastowi to są prawdziwi wieśniacy. Zwykły człowiek ze wsi by się tylko poczestował A to miasto bydło się rzuciło jak na cukier w Lidlu.. żal mi was….

  3. Jak zawsze część ludzi zachowuje się jak bydło. Co z wami? Chociaż, wydaje mi się, że najwięcej brali emeryci