Rozbiórka wiaduktu nad ul. Janowską. Samochody i komunikacja na objazdy

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik
PARTNER SERWISU

Od najbliższego piątku ul. Janowska w rejonie wiaduktu kolejowego będzie zamknięta dla ruchu. Kierowcy i komunikacja miejska na objazdy.

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, informuje, że w związku z remontem wiaduktu kolejowego w dniu 16 marca 2018r. od godz. 5.00 zamknięta dla ruchu zostanie ulica Janowska w rejonie wiaduktu.

Objazdy wyznaczone zostaną wyznaczone ulicami Diamentową, Zemborzycką i Żeglarską, komunikacja miejska będzie kursować objazdem przez ulice Romera i Nałkowskich.

Zamknięty zostanie również chodnik przy ulicy Janowskiej a piesi skierowani będą na chodnik po drugiej stronie rzeki Bystrzycy. Ulica Janowska zamknięta będzie do dnia 21 marca 2018r.

Od dnia 21 marca 2018r. od godzin rannych na ulicy Janowskiej pod wiaduktem kolejowym zostanie zajęta połowa jezdni, ruchem sterować będzie sygnalizacja wahadłowa.

Objazdy dla komunikacji miejskiej

Objazd dla linii nr 8: w obu kierunkach przejazdu: … – Krężnicka – Żeglarska – Nałkowskich – Romera – Diamentowa – Krochmalna – Nadbystrzycka – …

Dodatkowo, w celu obsługi komunikacyjnej mieszkańców ul. Janowskiej zostanie tymczasowa linia zastępcza nr 708 kursująca po następującej trasie: w obu kierunkach przejazdu: Janowska – stacja pomp – Janowska – Żeglarska – Nałkowskich – Romera.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.