REKLAMA


Reklama

Oferta reklamowa portalu spottedlublin.pl

Nasz serwis posiada najpopularniejszy profil społecznościowy w Lublinie i regionie. Na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się ponad 91 tysiącami aktywnych fanów. Poruszamy tematy ciekawe, reagujemy w sprawach czytelników oraz jesteśmy na bieżąco ze sprawami jakie dzieją się w mieście i regionie.

Statystyki nie kłamią, popularność naszego serwisu internetowego wciąż wzrasta. Dostarczamy naszym czytelnikom to, czego oczekują. Ciekawe, odpowiednio wyselekcjonowane informacje, zawsze szybko i zawsze rzetelnie.

Reklama rozliczana za czas emisji

Dzięki reklamie rozliczanej na pełne dni, tygodnie, mają Państwo pewność, że reklama będzie w wybranym tygodniu widoczna na stronie. Pozwala to dopasować przekaz marketingowy do profilu danego działu oraz gwarantuje wielokrotny kontakt naszych czytelników z Państwa reklamą.

Reklama rozliczana za ilość odsłon (CPM)

Dzięki rozliczaniu na tysiące odsłon (CPM) w całym portalu, mamy gwarancję emisji zaplanowanej ilości odsłon reklamy w określonym czasie. Dodatkowo umożliwiamy określenie ilości kontaktów jednej osoby z reklamą (capping).

Artykuł sponsorowany

Artykuł pozwala na precyzyjne przedstawienie tematu, prezentację produktów, miejsca czy usług. Poza tekstem może zawierać zdjęcia, materiały wideo oraz aktywne linki. Publikacja artykułu sponsorowanego w tych samych miejscach w których pojawiają się artykuły redakcyjne (w kolumnie newsów redakcyjnych na stronie głównej) zapewnia dużą liczbę czytelników w krótkim czasie.

Kampanie marketingowe

W ramach usługi pomagamy naszym klientom określić właściwy przedmiot i podmiot e-marketingu, stworzyć strategię promocji w sieci (AdWords, Facebook, Spotted Lublin), a następnie przygotować odpowiednie narzędzia i nośniki reklamy (bannery, artykuły sponsorowane, pozycjonowanie, boksy reklamowe, e-PR, itd.).

Kontakt z działem reklamy i promocji

Biuro Ogłoszeń
reklama@spottedlublin.pl

Doradcy ds. reklamy

Damian Chmielewski
chmielewski@spottedlublin.pl
tel. 665 014 887

Kamil Jastrzębski
jastrzebski@spottedlublin.pl
tel. 782 698 263