Pożar mieszkania w kamienicy przy ul. Puchacza. Nie żyją dwie osoby

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik
PARTNER SERWISU

Do pożaru doszło w kamienicy przy ul. Puchacza 6 w Lublinie. W środku strażacy znaleźli ciała dwóch mężczyzn.

Strażacy zgłoszenie dostali o godz. 3.40. Ze zgłoszenia wynikało, że w kamienicy przy ul. Puchacza 6 na lubelskich Bronowicach wybuchł pożar w jednym z mieszkań. Na miejsce wysłano straż pożarną, policję pogotowie ratunkowe i energetyczne.

– Po dotarciu okazało się, że pożar jest już bardzo rozwinięty. Na klatce było duże zadymienie, ewakuowaliśmy mieszkańców – informuje kpt. mgr inż. Andrzej Szacoń, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Podczas akcji gaśniczej strażacy natrafili na ciała dwóch osób. – Byli to mężczyźni w wieku 35 i 55 lat. Niestety, nie udało się ich uratować. Mieszkanie było całkowicie wypalone, dlatego trudno jest na razie stwierdzić przyczynę pożaru – dodaje Szacoń.

Akcja gaśnicza trwała 1,5 godziny. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ile razy mam poprawiać przy ul.Puchacza ! Wielcy znawcy haha Mieszkam tam od bardzo dawna i nawet w dowodzie mam Puchacza a nie Puchaczej , nawet pisząc wyskakuję podkreślenie że to błąd .