REKLAMA
Wiadomości z Lublina

Potrzebna krew dla 14-latki, która miała wypadek i walczy o życie

Skomentuj (8)
 1. graszka13 napisał(a):

  Teraz nie potrzeba oddawec krew jak kiedys nie tak dawno mialam to samo i nikt nie kazal zbierac krew

 2. Paweł napisał(a):

  https://krwiodawcy.org/zaswiadczenie-koniec-wydawania
  Narodowe Centrum Krwi (NCK) wydało polecenie Regionalnym Centrom Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) zabraniające wydawania zaświadczeń potwierdzających oddanie krwi dla konkretnego pacjenta. NCK tłumaczyło potrzebę wydania takiego polecenia tym, że w niektórych palcówkach lekarze uzależniali przeprowadzenie danego zabiegu od zebrania odpowiedniej ilości krwi przez najbliższych pacjenta. W Polsce działanie takie jest zabronione. Zakaz taki jest zapisany w ustawie z dnia 22 sierpnia 1997 roku o publicznej służbie krwi (Dz. U. Nr 106, poz. 681 z późn. zm).

 3. PS napisał(a):

  Brakuje najważniejszej informacji. Jaka grupa krwi.

 4. Gogi napisał(a):

  Głupia ta informacja! Ratunku! Potrzebna krew ! Ratunku! A nie piszą jaka! Pic na wodę! Pewnie chcą trochę krwi zebrać by poyem ją sprzedać! Bo inaczej by napisali: zostań krwiodawcą! A to mało łapie…

 5. Piotr napisał(a):

  Ludzie, czytacie czasem co piszecie, czy już dawno przestaliście odczuwać emocje ? Sam ojciec zamiast rozpaczać znalazł siłę na to, żeby odwiedzać podobne strony i błagać o krew dla swojej córeczki, a Wy siedzicie tu rozpasani i macie czelność wydawać osądy o tym, czy rzecz jest prawdziwa czy nie. Poza tym jak wół pisze że KREW ZOSTANIE WYMIENIONA NA ODPOWIEDNIĄ, nawet jeśli nie oddacie jej bezpośrednio Paulinie, to komuś na pewno to pomoże….
  Może i wam, blaszane drwale przyda się podróż w poszukiwaniu serca.

 6. Karolina Łukaszewicz napisał(a):

  Z chęcią oddam krew,dla dziewczynki.Mam córkę w podobnym wieku.

 7. Katarzyna napisał(a):

  450 ml oddane akurat byłam w krwiodawstie 🙂
  Panie Pawle napewno nie dostanie Pan zaświadczenia o oddaniu krwi dla konkretnej osoby. Ale bez problemu można można zaznaczyć w systemie aby krew trafiła do danego szpitala/ oddziału.

 8. Amka napisał(a):

  To moja pszyjaciólka czy nie móście być złośliwi

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *