Podrzucał śmieci pod ulicę. Wszystko nagrała fotopułapka straży miejskiej

Fotopułapka straży miejskiej | fot. Straż Miejska

Lubelska straż miejska zaprosiła mężczyznę na wspólne „oglądanie” zdjęć. Kosztowało go to 500 złotych, bo pokazali mu zdjęcia, na których widać, jak wyrzuca śmieci w przyuliczne krzaki.

Okoliczni mieszkańcy ulicy Głównej zgłosili strażnikom miejskim, fakt podrzucania w przyuliczne krzaki śmieci. Strażnicy miejscy nie znaleźli w odpadach przedmiotów, które mogłby wskazać na sprawcę, dlatego postanowili na pobliskim drzewie zainstalować fotopułapkę.

Na efekt nie trzeba było czekać. Po kilku dniach (28 września) urządzenie zarejestrowało osobę, która podjechała samochodem i wyrzuciła na pobocze drogi kartonowe pudła.

Strażnicy udali się na miejsce. Dzięki zdjęciom z fotopułapki oraz danym znalezionym w podrzuconych śmieciach udało się zidentyfikować sprawcę wykroczenia. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i posprzątał wyrzucone przez siebie śmieci.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.