Podjechali lawetą na parking i ukradli BMW. Widziałeś gdzieś ten samochód?

Skradzione BMW z parkingu przy ul. Niepodległości 6 w Lublinie | fot. nadesłane
PARTNER SERWISU

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży BMW E34, do której doszło w poniedziałek na ul. Niepodległości w Lublinie. Nieznani sprawy podjechali lawetą i ukradli zaparkowane auto.

Do kradzieży doszło w poniedziałek, 11 marca około godz. 15 na ul. Niepodległości w Lublinie. Nieznani sprawcy podjechali białą (nieoklejoną) lawetą pod adres ul. Niepodległości 6 i ukradli zaparkowane tam BMW E34 o numerach rejestracyjnych LUB 49129 w kolorze szarym.

Nieznani sprawcy szybko załadowali auto na lawetę i oddalili się w nieznanym kierunku. Gdy właściciel zorientował się, że jego auto zostało skradzione od razu zgłosił ten fakt na II komisariat policji w Lublinie.

Osoby, które mogą wiedzieć, gdzie aktualnie auto się znajduje proszone są o przekazanie informacji pod nr tel. (81) 535 45 72, 112 lub osobiście na najbliższej jednostce policji.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.