Pobiły i okradły swoją znajomą. Wcześniej spożywały z nią alkohol

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay
PARTNER SERWISU

Policjanci z Chełma zatrzymali dwie młode kobiety, które pobiły swoją znajomą i zabrały jej torebkę. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Do zdarzenia doszło w piątek na osiedlu Kościuszki w Chełmie. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące rozboju dokonanego na 24-latce. Z jej relacji wynika, że została pobita przez dwie znajome, z którymi wcześniej spożywała alkohol.

Kobiety skradły jej przy tym torebkę z zawartością portfela, dokumentów i telefonu komórkowego. Wartość strat oszacowała na łączną kwotę 590 złotych. Policjanci zatrzymali dwie mieszkanki Chełma w wieku 22 i 23 lat. Odzyskali też utracony przez pokrzywdzoną telefon.

W niedzielę obie kobiety zostały doprowadzone do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie w przepisami kodeksu karnego rozbój zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

REKLAMA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.