Otwarcie sklepu Kaufland w Lublinie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W czwartek 14 lutego o godzinie 7 rano zostanie otwarty pierwszy market sieci Kaufland w Lublinie, przy ulicy Męczenników Majdanka 14. Jakie promocje będą czekać na klientów?

Otwarcie pierwszego sklepu niemieckiej sieci Kaufland w Lublinie spowoduje zwiększenie lokalnej konkurencji wśród sieci sprzedażowych. Dla mieszkańców oznacza to zróżnicowanie oferty. Kaufland przy ul. Męczenników Majdanka 14 w Lublinie będzie czynny, od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 – 22.00, a w niedziele handlowe od 8.00 do 21.00.

W środku klienci znajdą ponad 15 tys. produktów, w tym artykuły świeże – owoce i warzywa, pieczywo prosto z pieca, kurczaka z grilla oraz mięso, sery i wędliny dostępne zarówno przy ladzie, jak i w części samoobsługowej. Ponadto, można zakupić artykuły przemysłowe, m.in. tekstylia, kosmetyki, artykuły dziecięce, AGD oraz RTV.

W sklepie klienci będą mogli bezpłatnie korzystać z Wi-Fi. Poruszanie się po obiekcie ułatwi intuicyjny system prowadzenia klienta oparty na identyfikacji kolorystycznej i graficznej spójny z oznaczeniami stosowanymi w gazetkach reklamowych sieci.

Dla zmotoryzowanych przeznaczony jest przestronny parking o podwyższonym standardzie, obejmujący także miejsca postojowe przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz dla rodzin z dziećmi. Cykliści mogą zostawić rower w rowerowni.

Otwarcie sklepu Kaufland przy ul. Męczenników Majdanka 14 odbędzie się w czwartek, 14 lutego o godz. 7.00. Z tej okazji, na klientów będą czekać promocyjne ceny na mięso, wędliny, nabiał, kawę, słodycze oraz chemię gospodarczą.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.