Oświadczenie majątkowe prezydenta Lublina. Ile zarabia Krzysztof Żuk?

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk | fot. Dominik Wąsik
PARTNER SERWISU

Mimo, że oświadczenia majątkowego prezydenta Lublina w Biuletynie Informacji Publicznej jeszcze nie ma, to udało się nam ten dokument uzyskać.

 

Wszystkie osoby pełniące funkcje publiczne musiały do 30 kwietnia złożyć oświadczenia majątkowe. Dzięki temu wiemy co nieco o finansach osób, które rządzą Lublinem i województwem.

 

W przypadku prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka w kwestii nieruchomości nic się nie zmieniło. Inaczej wygląda kwestia finansowa. Z dokumentu możemy się dowiedzieć, że udało mu się uzbierać, względem roku 2015, prawie 22 tys. zł środków na koncie.

 

Według oświadczenia w 2015 r. Krzysztof Żuk w Urzędzie Miasta i WSEI zarobił w urzędzie lekko ponad 235 tys. zł. Rok ubiegły, czyli 2016 był dla niego lepszy, bo uzyskał prawie 290 tys. zł dochodu.

 

Prezydent jest właścicielem trzech samochodów: Volvo XC60 (2015 r.), Honda Accord 4D (2009 r.) oraz Citroen C4 (2009 r.).

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.