Napadł na młodą kobietę w Lublinie. Rozpoznajesz go?

Portret sprawcy napadu na młodą kobietę w Lublinie | fot. Policja
PARTNER SERWISU

Policjanci poszukują sprawcy napaści na młodą kobietę w Lublinie. Mężczyzna miał śledzić 18-latkę, a następnie pod jednym z bloków napadł na nią. Dziewczynie udało się zbiec.

Do napaści doszło we wtorek przy ul. Wyżynnej w Lublinie. Z ustaleń policjantów wynika, że gdy 18-letnia kobieta wracała ze sklepu, za nią miał podążać nieznany mężczyzna. Kiedy ta znalazła się pod jednym z bloków sprawca napadł na kobietę.

– Przed jednym z bloków zaatakował ją, zasłaniając jej usta dłonią. Dziewczynie udało się zbiec i powiadomić później o zdarzeniu policję – wyjaśnia nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik lubelskiej policji.

Uciekł również napastnik. W Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Lublinie został sporządzony porter poszukiwanego. – Osoby, które rozpoznają mężczyznę prosimy o kontakt z VII komisariatem. Informacja można przekazywać także dzwoniąc na numer pogotowia policyjnego 997 – apeluje nadkom. Renata Laszczka-Rusek.

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.