„Mistrzowie” parkowania. Październikowe zestawienie

Mistrzowie parkowania w Lublinie

Dzięki Waszemu zaangażowaniu powstała kolejna lista „mistrzów” parkowania. Dziękujemy, że chcecie się razem z Nami bawić, a przy okazji i czegoś nauczyć. Wszystko co niezbędne znajdziecie poniżej. Zapraszamy!

10. Na pierwszy ogień idą samochody, zaparkowane na jednym z lubelskich osiedli. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż w gruncie rzeczy auta równo. Nie na swoich miejscach, ale jednak prosto. Więc może zatem wszyscy powinniśmy parkować na liniach, zamiast między nimi?

9. Na miejscu dziewiątym ktoś ewidentnie wziął swój wózek na zakupy. My polecamy koszyki. Łatwiej nimi operować w tłumie.

8. W żadnym zestawieniu nie może zabraknąć parkingu pod Centrum Handlowym na ul. Zana. Dziś też wyjątku nie będzie. Mało, że sam wehikuł wyróżnia się spośród innych aut na ulicy, a pomarańczową beczkę widać pewnie z satelity, to jeszcze zaparkowano go w miejscu, gdzie nie można nie zwrócić na niego uwagi. Tak chyba wygląda motoryzacyjna definicja słowa „hipster”.

REKLAMA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.