,,Mistrzowie" parkowania. Kwietniowe zestawienie

Mistrzowie parkowania w Lublinie
PARTNER SERWISU

Jak zawsze stanęliście na wysokości zadania, dzięki czemu, zebraliśmy dość materiału na kolejne zestawienie „Mistrzów Parkowania”.

 

Jeśli jednak nadal macie zaległe fotografie, wysyłajcie je, wraz ze swoim komentarzem na adres: moto@spottedlublin.pl – a być może, to właśnie Waszego „mistrza” opublikujemy!

 

Zaczynamy połyskującą w słońcu Audicą, której blask przyćmiewa inne samochody. „Pani o blond włosach zaparkowała pod Selgrosem w Lublinie” – taką wiadomość dostaliśmy od spottera. I w tym miejscu należy zadać sobie jedno, bardzo ważne pytanie: jak tu nie być stereotypowym…?

 

Widząc tablice rejestracyjną samochodu, który znajduje się poniżej, bardzo łatwo wywołać w komentarzach wojnę Lublin kontra Świdnik. Jednak dla wszystkich w gorącej wodzie kąpanych, polecamy przeliczyć, ile aut na dzisiejszej liście ma świdnickie numery, a ile lubelskie.

 

Kolejni bohaterowie, dobrali się na jednym z parkingów, obok budynku UMCS-u, przy Placu Litewskim. Mimo, jak mogłoby się wydawać, obszernych miejsc parkingowych, postanowili uskutecznić własne metody parkowania samochodu. W końcu nikt im nie będzie mówił, jak mają żyć!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.