Milionerzy: Rozmowa uczestnika z przyjacielem – "a pojadłeś?". Cały internet się śmieje

PARTNER SERWISU

Ten występ w „Milionerach” z pewnością przejdzie do historii programu, a o Damianie z Krakowa będzie jeszcze głośno przez długi czas.

 

W poniedziałkowym wydaniu „Milionerów” w TVN widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Uczestnik Damian z Krakowa już w pierwszym pytaniu postanowił skorzystać z koła ratunkowego. Postanowił poprosić o pomoc publiczność.

 

A pytanie dotyczyło, z który z wymienionych czterech owoców ma więcej niż jedno nasiono. Do wyboru były gruszka, liczi, awokado oraz orzech włoski.

 

Kolejne koło wykorzystał podczas pytania „Które to bębny?”

https://www.youtube.com/watch?v=3kuGn-mborw

Ostatecznie Damian opuścił program „Milionerzy” zdobywając 1000 zł. Poległ na pytaniu o „Poczet królów i książąt polskich” Jana Matejki.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.