Magda Gessler znowu w naszym regionie. Kuchenne Rewolucje w Karczmie Zapiecek

Karczma Zapiecek w Dębówce w Kuchennych Rewolucjach | fot. Karczma Zapiecek
PARTNER SERWISU

Magda Gessler ponownie zawitała do naszego regionu. Tym razem program Kuchenne Rewolucje jest kręcony w Karczmie Zapiecek w miejscowości Dębówka koło Lublina.

Ekipa programu Kuchenne Rewolucje znowu kręci w naszym regionem. Tym razem chodzi o Karczmę Zapiecek w Dębówce koło Lublina. Jak poinformowała nas właścicielka lokalu, na razie nie wiadomo jaka kuchnia będzie serwowana po rewolucji Magdy Gessler. Nie wiadomo też czy lokal zmieni swoją nazwę.

Wiadome jest jedno, Magda Gessler dołoży wszelkich starań, by to miejsce tętniło życiem. Ponowne otwarcie lokalu zaplanowano na najbliższą niedzielę, 11 listopada. Szczegóły już wkrótce.

Magda Gessler i program Kuchenne Rewolucje już zmieniły kilka lokali w naszym regionie. Wcześniej były to m.in. Czarcia Łapa (Lublin), Jesz Burger (Lublin), Orient Express (Lublin), Ąka (Lublin), Karczma Ordynat (koło Zamościa) oraz PHÚC PHÚC (Lubartów).

Mieszkańcy okolicy Dębówki w czwartek mogli zobaczyć przylot Magdy Gessler do Karczmy Zapiecek.

Przeczytaj więcej w tym temacie – Karczma Zapiecek w Dębówce przeszła Kuchenne Rewolucje. Co się zmieniło? [OPINIE, MENU]

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Magda Gęste to dołoży starań, żeby na tym dobrze zarobić . Napiszcie jak knajpa zbankrutuje .