Lublin uruchomił połączenie lotnicze z Kijowem. Ceny od 89 złotych

PARTNER SERWISU

W piątek odbył się pierwszy lot na trasie Kijów-Lublin-Kijów, inaugurując tym samym nowe połączenie z lubelskiego lotniska. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu.

 

Loty między Kijowem a Lublinem będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w piątki i poniedziałki. Nową trasę obsługują samoloty Airbus A320. Lot trwa 1 godz. i 15 minut.

 

Samolot węgierskich linii lotniczych startuje z Kijowa o godz. 13.10 (12.10 lokalnego czasu) i ląduje w Świdniku o 13.30. Punktualnie o 14 samolot rusza w drogę powrotną i o godz. 16.15 lokalnego czasu (15.15 polskiego czasu) ląduje w Kijowie.

 

– Loty do Kijowa, są ważne dla firm z województwa lubelskiego, które operują na rynku ukraińskim, ale także dla mieszkańców Ukrainy, dla których Lublin jest drugim celem podroży w Polsce pod względem ilości przyjazdów – powiedział Krzysztof Wójtowicz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin

 

Pierwszym samolotem z lubelskiego lotniska do Kijowa odleciało 150 pasażerów. Ceny biletów zaczynają się już od 89 złotych.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.