W Lublinie trwa World Class Cocktail Festival [LISTA LOKALI]

MATERIAŁY PRASOWE
REKLAMA

W Lublinie trwa Word Class Cocktail Festival, czyli święto sceny koktajlowej. Podczas wydarzenia goście mogą spróbować najlepszych koktajli w specjalnej cenie.

Lublin znalazł się w gronie miast biorących udział w ogólnopolskim festiwalu najlepszych koktajli – Word Class Cocktail Festival. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, które daje możliwość odkrycia koktajlowych klasyków, które na stałe wpisały się w popkulturę.

– World Class Cocktail Festival to wydarzenie, w którym biorą udział wybrane, najlepsze cocktail-bary i restauracje w Polsce. Lokale przygotowują specjalne menu koktajlowe w oparciu o wybrane alkohole klasy premium – wyjaśniają organizatorzy.

MATERIAŁY PRASOWE

Zasady udziału w festiwalu są bardzo podobne do tych obowiązujących podczas Restaurant Week. Goście kupują voucher do konkretnego lokalu lub rezerwują stoliki na stronie cocktailfestival.pl. Pakiet dwóch festiwalowych koktajli kosztuje 29 zł. Cena regularna drinków wynosi dwa albo trzy razy więcej.

– Wydarzenie stanowi przede wszystkim doskonały pretekst do poznania prawdziwej sztuki koktajlowej, degustacji klasycznych oraz autorskich koktajli. Ciepłe, wiosenne wieczory, to dokonały moment na degustacje mixów z dodatkiem świeżych, sezonowych owoców i pomysł na zakończenie dnia w miłym towarzystwie – dodają organizatorzy.

World Class Cocktail Festival w Lublinie | 6 – 17 czerwca

W Lublinie w festiwalu bierze udział sześć lokali – Alan Hugs, Stół i Wół, Czarcia Łapa, Placyk, The Olive w Hotelu Ilan, Co Jest Grane? i Szklarnia w Centrum Spotkania Kultur.

REKLAMA

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.