Ranking lubelskich szkół nauki jazdy. Gdzie najlepiej zapisać się na kurs [RANKING]

Egzamin na prawo jazdy kat. B | fot. Dominik Wąsik
PARTNER SERWISU

Znamy najlepsze i najgorsze lubelskie szkoły nauki jazdy. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego opublikował raport Ośrodków Szkolenia Kierowców pod kątem zdawalności.

Prawo jazdy warto posiadać, nawet jeśli samochodem nie jeździ się codziennie. Przydaje się między innymi w sytuacjach awaryjnych i podczas szukania pracy. Wiele firm wymaga uprawnień do kierowania autem.

Wybierając Ośrodek Szkolenia Kierowców nie warto wybierać pierwszej z brzegu, kierując się niską ceną czy też małą odległością od domu, szkoły lub pracy. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie co roku publikuje zestawienie najlepszych i najgorszych Ośrodków Szkolenia Kierowców pod kątem praktycznej nauki jazdy na kategorie A, B i C.

Na czym najczęściej „oblewany” jest egzamin praktyczny? – Na placu manewrowym, poprzez wymuszenie pierwszeństwa przejazdu, brak wykonania polecenia i przejazd zbyt blisko zaparkowanych wzdłuż drogi samochodów – wymieniają egzaminatorzy WORD.

W rankingu ujęto szkoły, z których w minionym roku podeszło do egzaminu praktycznego co najmniej 100 kandydatów na kierowców. Nasz ranking przygotowaliśmy na podstawie statystyk poziomu zdawalności egzaminów w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego, przeprowadzonych przez cały 2017 rok.

Ranking znajdziesz na kolejnej stronie. Kliknij tutaj

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. OSK Daytona, super szkoła, zdałam za pierwszym razem, instruktor baaaardzo profesjonalnie uczy jazdy, mogę szczerze polecic każdemu,

  2. Capital z Chopina!! Zdałam za 1 razem, ale dokupowalam dużo jazd, dopóki nie poczułam się gotowa na egzamin. Opłacało się.