Lublin: Galerie handlowe otwarte w Sylwestra i Nowy Rok [Tarasy, Plaza, Felicity, Olimp]

Tarasy Zamkowe | mat. prasowe

Sylwester [31.12.2018] – Godziny otwarcia Galeria Olimp, al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie

Galeria Olimp w Sylwestra 31 grudnia będzie czynna do godz. 16:00. Do tej samej godziny będą funkcjonować wszystkie lokale gastronomiczne, które znajdują się na terenie galerii. Tego dnia kino Multikino będzie funkcjonować do godz. 03:00 (1 stycznia). Klub Masters & Bowling będzie czynny do godz. 18:00. Siłownia Get Gym będzie czynna do godz. 15:00. Cartmax jest zamknięty.

Nowy Rok [01.01.2019] – Godziny otwarcia Galeria Olimp, al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie

W Nowy Rok 1 stycznia wszystkie sklepy w Galerii Olimp będą zamknięte. Kino Multikino będzie czynne według repertuaru, czyli w godz. 13:00 – 01:00. Klub Masters & Bowling tego dnia będzie czynny w godz. 16:00 – 01:00. Get Gym i Cartmaxem będą nieczynne.

Wstecz | DalejWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.