Dziecko wypadło z balkonu na 3. piętrze

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik
PARTNER SERWISU

Z balkonu wypadł tam 15-miesięczny chłopczyk. Dziecko runęło na chodnik z wysokości 3. piętra. Przeżyło upadek i trafiło do szpitala.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w niedzielę po południu przy ul. Górnej w Lublinie. W mieszkaniu znajdował się ojciec, który opiekował się trójką dzieci. W pewnym momencie 15-miesięczne dziecko wykorzystało chwilową nieuwagę ojca i wyszło przez otwarte drzwi balkonowe na balkon.

Dziecko przecisnęło się przez barierki balkonowe i upadło z wysokości 3. piętra na betonowy chodnik. Chłopczyk z obrażaniami ciała został przetransportowany do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Jest w stanie stabilnym, ale ma m.in. ogólne potłuczenia i złamanie kończyny.

Ojciec dziecka w trakcie zdarzenia był trzeźwy. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.