Lublin: Awaria sygnalizacji na rondzie Witolda Pileckiego. Mazda wjechała w słup

Mazda uderzyła w słup na skrzyżowaniu al. Solidarności i ul. Ducha | fot. czytelnik Luk Jas

Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy chcący wjechać w ul. Ducha od strony ronda Witolda Pileckiego. Doszło tam do uderzenia mazdy w słup oświetleniowy.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 13.20 na rondzie im. Rotmistrza Witolda Pileckiego (skrzyżowanie al. Solidarności z al. Sikorskiego i ul. gen. Ducha) w Lublinie.

Z informacji jakie przekazali nam Czytelnicy wynika, że kierowca mazdy zjeżdżający z ronda w ul. Ducha wjechał w słup oświetleniowy w okolicach przejścia dla pieszych.

W wyniku uderzenia w słup pomocy medycznej wymagał kierujący mazdą. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia – zwężenie wjazdu w ul. Ducha do jednego pasa.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Na miejscu również nie działa sygnalizacja świetlna.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.