Lubelscy uczniowie w finale Pucharu Świata Młodych Cukierników we Włoszech

PARTNER SERWISU

Lubelscy uczniowie Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego będą reprezentować Polskę w Pucharze Świata Młodych Cukierników, który jest organizowany w Rimini (Włochy).

 

Agata Wolfram i Renata Buczek z Technikum Przemysłu Spożywczego pod kierownictwem pana Tomasza Machonia, nauczyciela praktycznej nauki zawodu i mistrza cukiernictwa, będzie reprezentować Polskę, współzawodnicząc w gronie dziesięciu najlepszych drużyn świata.

 

Udział w tym prestiżowym wydarzeniu to duży sukces lubelskich uczniów. Start drużyny cukierników Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Pucharze Świata Młodych Cukierników został objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Lublin. Wyjazd drużyny wspiera finansowo Kancelaria Prezydenta Miasta.

 

Życzymy powodzenia!

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dlaczego publikowany jest wizerunek osoby, która nie jedzie na mistrzostwa świata do Rimini?