Lotto przez Internet. Zainstaluj aplikację Lotto lub graj przez przeglądarkę

Lotto przez Internet | gry.lotto.pl
PARTNER SERWISU

Od środy możemy grać w LOTTO bez wychodzenia w domu. Teraz wystarczy nam Internet. Musimy zainstalować aplikację na telefon LOTTO lub zarejestrować się przez przeglądarkę.

„Teraz możesz grać bez wychodzenia z domu, o każdej porze i z dowolnego miejsca w Polsce. Zawieranie zakładów przez Internet jest wygodne i proste. Dostępne są różne opcje gry: na własne liczby lub na chybił trafił. Szczęśliwe kupony możesz dodać do ulubionych i mieć do nich szybki dostęp, możesz grać także ostatnimi kuponami. Dostępna jest także gra na wiele losowań oraz subskrybowanie ulubionych kuponów. Dzięki temu Twój kupon weźmie udział w każdym kolejnym losowaniu gry do momentu zakończenia subskrypcji” – czytamy w komunikacie prasowym Totalizatora Sportowego, właściciela LOTTO.

Jak grać w LOTTO przez Internet?

Zakłady online można zawierać na oficjalnej stronie Totalizatora Sportowego – www.gry.lotto.pl. Tam musimy przejść do rejestracji konta – jest to niezbędne by móc grać w LOTTO przez Internet.

Do rejestracji konta potrzebujemy skan lub zdjęcie naszego dowodu osobistego. Jest to niezbędne do potwierdzenia tożsamości gracza i jego pełnoletności, zgodnie z przepisami prawa polskiego.

„Nie przechowujemy tych danych, po weryfikacji tożsamości gracza skan dowodu osobistego jest nieodwracalnie usuwany” – zapewnia Totalizator Sportowy.

Po poprawnej weryfikacji naszej osoby oraz rejestracji konta musimy zasilić swój wirtualny portfel. Aby móc grać w LOTTO przez internet musimy przelać na swojego konto LOTTO online minimum 10 złotych.

Jeśli dokonaliśmy powyższych czynności możemy zacząć typować swoje liczby. Po wyborze odpowiedniej gry możemy zdecydować się na opcję „chybił trafi” albo samodzielnie wskazać liczby, na które chcemy postawić.

Możliwa jest też opcja subskrypcji – nasz kupon online będzie brał udział w kolejnych losowaniach aż do wstrzymania subskrypcji, a opłata będzie regularnie pobierana z naszego konta.

Aplikacja LOTTO na telefony

W LOTTO przez Internet mamy też możliwość grać za pomocą telefonu komórkowego. Wystarczy, że zainstalujemy aplikację LOTTO na Androida lub iOS. Aplikację LOTTO znajdziemy w oficjalnych sklepach, czyli Sklep Play (Android) oraz App Store (iOS).

Lotto przez Internet – w jakich godzinach można grać?

W systemie sprzedaży internetowej gier LOTTO można zawierać zakłady każdego dnia przez całą dobę oprócz przerw technicznych i serwisowych. W przypadku Lotto i Mini Lotto w dniu losowania tych gier sprzedaż na losowanie kończy się o godz. 21.30, a przerwa techniczna w sprzedaży trwa do godz. 21:50. W piątki zawieranie zakładów Eurojackpot możliwe jest do godz. 19.00. Przerwa w sprzedaży trwa do godz. 6.30 w sobotę.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.