Ktoś pobił suczkę, a potem powiesił ją na drzewie. Nagroda za wskazanie sprawcy

Policjanci poszukują sprawcy pobicia psa, którego następnie powiesił na smyczy na drzewie | fot. Fundacja Mania Pomagania

Nieznany sprawca pobił suczkę, a potem powiesił ją na drzewie na jej własnej smyczy. Do zdarzenia doszło w pobliżu schroniska, do którego mógł ją po prostu oddać. Nagroda za wskazanie sprawcy.

Przedstawiciele Fundacji Mania Pomagania pod koniec listopada otrzymali zgłoszenie o znalezionym psie, którego ktoś powiesił na drzewie na jego własnej smyczy. Jak się okazało, do tego zdarzenia doszło koło schroniska.

Po dotarciu na miejsce pracowników schroniska i przedstawicieli Fundacji okazało się, że psem okazała się być ok. 10-letnia suczka. Do zdarzenia doszło 29 listopada niedaleko schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu.

Suczka została powieszona na własnej smyczy, którą ktoś zaciągnął na jej szyi i przywiązał do drzewa. Weterynarz stwierdził, że przed śmiercią zwierzę zostało ciężko pobite. Policja nadal szuka sprawcy tego bestialskiego czynu.

Fundacja Mania Pomagania wyznaczyła nagrodę 10 tys. zł za wskazanie sprawcy. Za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi do 5 lat więzienia.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.