Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019 – studenci połączyli siły

Medykalia w Lublinie | fot. Jakub Pecio
PARTNER SERWISU

Po wielu rozmowach udało się osiągnąć porozumienie. Cztery lubelskie uczelnie wspólnie zorganizuje Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019 na terenie Browaru Perła!

Takiej imprezy w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej jeszcze nie było! Samorządy czterech uczelni: UMCS, Uniwersytetu Medycznego, WSPA i Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej zorganizują wspólnie jedną wielką imprezę.

Od 9 do 12 maja na terenie Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej 15 będzie można poczuć prawdziwie festiwalowy klimat, a wszystko za sprawą największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019 to wydarzenie integrujące studentów największych lubelskich uczelni, mieszkańców Lublina i regionu” – zapowiadają organizatorzy.

Kto wystąpi podczas imprezy? Tego jeszcze organizatorzy nie chcą zdradzić. Jednak pierwsze gwiazdy wydarzenia mają zostać ogłoszone już niebawem!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.