Kolizja na ul. Mełgiewskiej. Autobus przejechał na czerwonym świetle

Zderzenia opla z autobusem na ul. Mełgiewskiej | fot. nadesłane

Nieuwaga kierowcy autobusu komunikacji miejskiej była przyczyną poniedziałkowego zderzenia pojazdów na ul. Mełgiewskiej.

Do zdarzenia doszło po godz. 8 rano na skrzyżowaniu ul. Mełgiewskiej z ul. Frezerów w Lublinie. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z autobusem komunikacji miejskiej nr 10.

Z relacji świadka zdarzenia wynika, że kierujący oplem vectra jechał ul. Mełgiewską od strony Świdnika i wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Frezerów. Wtedy kierujący autobusem wymusił pierwszeństwo i przejechał na czerwonym świetle, kiedy dwa pozostałe pasy zatrzymały się przed przejściem dla pieszych.

Po ok. 2 godzinach od zdarzenia policja nie pojawiła się na miejscu zdarzenia. Wkrótce szczegóły.

Zderzenia opla z autobusem na ul. Mełgiewskiej | fot. nadesłane


2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jak można wymusić pierwszeństwo na drodze z pierwszeństwem?? Sygnalizacja świetlna dotyczy przejścia dla pieszych a nie skrzyżowania.