Kierowca ciężarówki nagle zmienił pas ruchu. Kierowca forda próbował uniknąć zderzenia i wjechał w barierki

Kierowca forda wjechał w barierki na al. Witosa | fot. Dominik Wąsik

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia, które miało miejsce w poniedziałek na al. Witosa w Lublinie. Kierowca forda zjechał na pas zieleni i uderzył w barierki. Trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek kilka minut przed godz. 9 na al. Witosa w Lublinie. Naprzeciwko galerii handlowej Atrium Felicity ford uderzył w barierki na pasie zieleni oddzielającym jezdnie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca forda jechał al. Witosa w kierunku Świdnika. Na wysokości zjazdu z al. Witosa w drogę dojazdową do galerii handlowej kierowca ciężarówki przewożący ciągnik rolniczy na naczepie postanowił zmienić pas z prawego na lewy, nie upewniając się, czy lewy pas jest wolny.

W ostatnim momencie kierowca forda zauważył ten manewr i chcąc uniknąć zderzenia z ciężarówką, zjechał na pas zieleni i uderzył w barierki odgradzające drogę zjazdową do galerii handlowej prowadzącą pod al. Witosa.

W wyniku zderzenia kierowca forda został przetransportowany do szpitala na badania. Na miejscu zdarzenia nie występują utrudnienia. Teraz policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.