Alarm24: Kiełbasa z gwoździami w Lublinie. Uważajcie na swoje psy!

Kiełbasa z gwoździami w Lublinie. Uważajcie na psy | fot. czytelniczka Paulina
REKLAMA

Właściciele psów, nie chodźcie na spacery do wąwozu na Czubach. Ktoś porozrzucał tam kawałki kiełbasy, nafaszerowane gwoździami.

– Uwaga!!! Jakiś totalny idiota na wybiegu w wąwozie na Czubach – Różana/Dziewanny znowu rozrzucił kiełbasę z gwoździami!!! Zwracajcie uwagę, uważajcie na swoje psy… – alarmuje czytelniczka Paula.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Na Sławinku na ogród została wrzucona trutka na gryzonie. Psa odratowaliśmy dzięki wielkiej wiedzy i chęci niesienia pomocy naszej wetce. Uważajcie nawet z tymi zwierzakami, z którymi nie wychodzicie

  2. Nie jestem za tą formą tępienia.Ale co ze srającymi psami na chodnikach i ich właścicielami co po swoich pupilach nie sprzątają?

    1. Za niesprzątnięcie są mandaty. To jest forma tępienia takiego zachowania, nie uszkodzenie zwierzęcia od środka. To niepotrzebne okrucieństwo, które jest KARALNE, jeśli ktoś zostanie na tym przyłapany.

    2. Ale czy to jest wina psa, że się załatwia ?! To opiekun jest odpowiedzialny za to, żeby po nim sprzątnąć. Jaką winę ponosi tu pies ??
      Nie oduczajcie psa załatwiania w domu i problem z głowy !!