Kazimiernikejszyn 2018. Wystąpią: Dawid Podsiadło, Grubson, Tabu czy Łąki Łan

Kazimiernikejszyn
PARTNER SERWISU

W Kazimierzu Dolnym trwa festiwal Kazimiernikejszyn, czyli wydarzenie bez spiny. Wśród zaproszonych gości są m.in. Dawid Podsiadło, Grubson, Lao che, Łąki Łan czy Tabu.

Kazimiernikejszyn 2018 rozpoczął się w czwartek, 12 lipca i będzie trwać przez cztery dni i zakończy się w niedzielę, 15 lipca. Impreza muzyczna, jak sama nazwa wskazuje, będzie mieć miejsce w Kazimierzu Dolnym. W tym roku odbędzie się V edycja festiwalu „bez spinki”.

– Kazimiernikejszyn to 4 dni miksu muzycznej jazdy, aktywności, natury, relaksu, jasnej strony mocy, bezspinkowej atmosfery i pomagania. A to wszystko w magicznym Kazimierzu Dolnym, gdzie wszyscy spotykają się w odpowiednim miejscu i czasie – tak zachęcają organizatorzy.

Podczas czterech dni na muzycznych scenach Kazimiernikejszyn wystąpią: Dawid Podsiadło, Lao Che, Łąki Łan, Fisz Emade, Grubson, Tabu, Dziady Kazimierskie, Spaceboy, Irek Dudek-Shakin’Dudi, November Project Band oraz NeoKlez.

Gwiazdą imprezy muzycznej będzie Dawid Podsiadło, który niedawno zaprezentował swój najnowszy singiel „Małomiasteczkowy”. Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia: kazimiernikejszyn.pl.

Kazimiernikejszyn 2018 | LINE-UP GODZINOWY

Kazimiernikejszyn 2018 – godzinowy rozkład koncertów

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.