Premiera książki Marcina Wrońskiego – „Gliny z innej gliny”

Książka "Gliny z innej gliny" Marcina Wrońskiego | fot. nadesłane
PARTNER SERWISU

Gliny z innej gliny, bo tak nazywa się dziesiąty i ostatni tom retro kryminału poświęcony komisarzowi Maciejewskiemu. Premiera książki już dzisiaj (6 czerwca).

Marcin Wroński zaprosił do udziału w tym przedsięwzięciu Ryszarda Ćwirleja, Roberta Ostaszewskiego i Andrzeja Pilipiuka, których opowiadania z Zygą Maciejewskim są prawdziwą ozdobą zbioru i wzruszającym, literackim podziękowaniem dla sławnego kolegi po piórze.

Opis tomu

Jak zapowiadał po opublikowaniu Czasu Herkulesów, dziewiątej i ostatniej powieści z Zygą Maciejewskim, Marcin Wroński pomysłowo i ciekawie zamyka swój kryminalny cykl retro. Na pożegnanie w tomie Gliny z innej gliny zbiera opowiadania i prozy, których bohaterem jest niepokorny komisarz oraz Lublin od lat 20. do 80. XX wieku. A nawet w XXI wieku! To wyborna lektura dla miłośników serii z Maciejewskim oraz wielbicieli kryminalnych historii.

Poprzednie tomy serii o Maciejewskim to: Morderstwo pod cenzurąKino VenusA na imię jej będzie AnielaSkrzydlata trumnaPogrom w przyszły wtorekHaitiKwestja krwiPortret wisielca oraz Czas Herkulesów.

Materiały promocyjne

Fragmentów książki możecie również posłuchać w interpretacji Przemysława Sadowskiego na materiale poniżej.

Spotkanie

Premierze towarzyszyć będzie również spotkanie, które odbędzie się również 6 czerwca w warszawskim Worku Kości (ul. Bagatela 10) o 19.00.

Książkę możecie kupić w salonach Empiku.

Konkurs

Dla naszych Czytelników będziemy mieli premierowe książki ostatniej części przygód komisarza Maciejewskiego. Szczegóły już wkrótce!WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.