Jazdę zakończył w oczku wodnym. Był tak pijany, że nie mógł dmuchnąć w alkomat

Jazdę zakończyła w oczku wodnym. Była kompletnie pijana | fot. KPP Puławy

Mężczyzna jazdę samochodem zakończył w oczku wodnym na prywatnej posesji. Kiedy policjanci chcieli przebadać go na zawartość alkoholu, nie był w stanie dmuchnąć w alkomat.

Do niecodziennego zdarzenia doszło na terenie jednej z posesji w Buchałowicach, w gminie Kurów. Kiedy kobieta przebywała w domu, w pewnym momencie usłyszała głośny huk z okolic ogrodu. Postanowiła wyjść i zobaczyć co było tego źródłem.

– W ogrodzie, na kamieniach otaczających oczko wodne, zauważyła suzuki, a w nim zakrwawionego kierowcę. Mieszkanka Buchałowic wezwała pogotowie, a następnie wyciągnęła mężczyznę z samochodu i udzieliła mu pierwszej pomocy – mówi Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Jak się okazało, mężczyzna jadąc od strony Klementowic, w Buchałowicach stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi, wyciął dwie rosnące na posesji tuje i zatrzymał się dopiero na kamieniach otaczających oczko wodne.

– Przyczyną takiego zachowania była dobrze wyczuwalna woń alkoholu, ale kierowca był w stanie tak silnego upojenia alkoholowego, że nie był w stanie poddać się badaniu. W szpitalu pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie – dodaje Ewa Rejn-Kozak.

Po otrzymaniu wyników badań mężczyza usłyszy zarzut. Odpowie także za spowodowanie kolizji. Po konsultacji w szpitalu, z ogólnymi potłuczeniami ciała został zwolniony do domu.

Jazdę zakończyła w oczku wodnym. Była kompletnie pijana | fot. KPP Puławy

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.