IKEA w Lublinie. Ruszyła rekrutacja pracowników. IKEA przyjmie 200 osób

Rekrutacja do IKEA Lublin. Nowe miejsca pracy
PARTNER SERWISU

IKEA w Lublinie rozpoczyna drugi etap rekrutacji do swojego sklepu. Tym razem zatrudnienie znajdzie ok. 200 osób. Rekrutacja potrwa do maja.

 

IKEA stawia na różnorodność i poszukuje osób z różnymi kompetencjami oraz doświadczeniem, w zależności od stanowiska. – Dla IKEA to ludzie są najważniejsi – to oni ją tworzą. Dlatego firma przykłada ogromną wagę do procesu rekrutacji – mówi Monika Kosińska, Dyrektor sklepu IKEA Lublin.

 

– Poszukujemy osób, które podzielają wartości stanowiące fundament naszej marki – osób, które są szczere, otwarte, które dobrze się czują w pracy zespołowej i dla których urządzanie wnętrz jest pasją. Bardzo ważne jest dla nas również, by osoby zainteresowane pracą w naszym sklepie, miały naturalną łatwość kontaktu z klientami, potrafiły aktywnie wchodzić z nimi w rozmowę i uważnie wsłuchiwać się w ich potrzeby – dodaje Kosińska.

 

Budowa sklepu IKEA Lublin przy al. Spółdzielczości pracy trwa od kilku miesięcy. Otwarcie sklepu zaplanowane jest na trzeci kwartał tego roku, a już teraz ruszył drugi etap rekrutacji, dzięki której zatrudnienie znajdzie ok. 200 osób.

 

Obecnie sklep poszukuje osób do działu sprzedaży i logistyki. Ogłoszenia o pracę będą pojawiać się na tej >stronie<. Wymagania odnośnie kandydatów będą stosowane w zależności od stanowiska, na jakie będzie prowadzona rekrutacja.

 

Aby rozpocząć starania o pracę w sklepie, trzeba przesłać list motywacyjny i życiorys (CV) za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego. Każdy z kandydatów otrzyma informację o wyniku postępowania.

 

Rekrutacja do lubelskiego sklepu prowadzona będzie w niecodziennym miejscu o nazwie „IKEA Spotkajmy się” przy ul. Krakowskie Przedmieście 55, na II piętrze. Specjalnie na ten cel przygotowano tam przestrzeń, która ma w jak największym stopniu zminimalizować poziom stresu u osób, które będą starały się o pracę.

 

Ile można zarobić?

Od 1 stycznia 2017 IKEA zwiększyła stawkę minimalną w sklepach do 20 zł brutto za godzinę. Ta podwyżka obejmuje oczywiście również pracowników IKEA Lublin.

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.