Festiwal Czekolady i Słodyczy w Kazimierzu Dolnym

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Już w najbliższy weekend Kazimierz Dolny zamieni się stolicę czkolady i słodyczy. Rynek miasta wypełnią smakowite i rzemieślnicze czekolady, trufle, praliny i wszelkie inne słodkości.

– „Jeśli kochacie czekoladę tak jak my, koniecznie przyjedźcie na Festiwal. Rzemieślniczy twórcy czekoladowych tabliczek, pralin i trufli, najlepsi producenci jadalnych dzieł i słodkości, których nie znajdziecie na supermarketowych półkach.” – przekonują organizatorzy imprezy.

Prócz tego na wszystkich obecnych w Kazimierzu Dolnym będą czekać dodatkowe atrakcje: słodkie warsztaty dla dzieci, rodzin i dorosłych, spotkania z ludźmi, dla których czekolada to coś więcej, niż zwykły smakołyk i wiele innych.

– „Czekoladoholicy ze wszystkich stron Polski przybywajcie!” – zapraszają organizatorzy.

Kiedy: 28 – 30 września 2018

Gdzie: Rynek Miasta, Kazimierz Dolny

Festiwal Czekolady i Słodyczy w Kazimierzu Dolnym


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.