Dożynki Wojewódzkie w Radawcu 2017. Wystąpią m.in. Natalia Nykiel, Skaner czy Bobi

PARTNER SERWISU

Już w ostatni weekend sierpnia w Radawcu odbędą się Dożynki Wojewódzkie. Na scenie wystąpią: Natalia Nykiel, Skaner, Bobi, Jorguss i Spring Rolls.

 

Na tegorocznych dożynkach z pewnością nie zabraknie atrakcji. Pachnący chleb, regionalne produkty, gry i zabawy dla świętujących – to wszystko przed nami. Na najmłodszych będzie czekało wesołe miasteczko. Dla nieco starszych odbędą się wystawy maszyn rolniczych.

 

Jak co roku będzie można podziwiać najpiękniejsze wieńce dożynkowe z całego regionu. Oprawą muzyczną zajmą się zespoły ludowe, zaś gwiazdą wieczoru będzie Natalia Nykiel. Oprócz tego na scenie wystąpi jeszcze m.in. Skaner, Bobi, Jorguss i Spring Rolls.

 

W tym roku Dożynki Wojewódzkie odbędą się 27 sierpnia tradycyjnie na terenie lotniska sportowego w Radawcu.

 

Szczegółowy program już wkrótce!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.