Dowiedz się co fryzura mówi o Twojej osobowości!

Materiał zamówiony
PARTNER SERWISU

Wybór określonej fryzury oznacza nie tylko nasze preferencje estetyczne, ale wynika również z osobowości. Długie włosy upięte w kok czy burza loków, a może prosty bob – fryzura może wiele powiedzieć o jej posiadaczce. Jak właściwie odczytać osobowość poprzez fryzurę?

Włosy upięte w kok 

Osoby preferujące ten rodzaj fryzury są zazwyczaj bardzo towarzyskie i otwarte na nowe znajomości, są profesjonalistami i znają swoją wartość. Są również dobrymi słuchaczami oraz odznaczają się dużą empatią. 

Burza loków 

Wielbicielki burzy włosów na głowie są osobami wrażliwymi i romantycznymi, które zwracają dużą uwagę na innych ludzi. Mimo nieśmiałości w kontaktach z płcią przeciwną, są szczere. Mają również grupę zaufanych przyjaciół, dla których są skłonni do dużych poświęceń. 

Proste, długie włosy 

Wielbicielki prostych włosów bardzo dużą uwagę skupiają na wyglądzie. Lubią również porządek i dobrą organizację. Potrafią walczyć o swoje racje. Schludna, zadbana fryzura jest dla nich wizytówką i chcą być odbierane, jako osoby harmonijne oraz poukładane. 

Włosy bardzo krótkie 

Osoby, które najlepiej czują się w bardzo krótkich fryzurach, są zazwyczaj pełne energii, otwarte i swobodne. Lubią wyzwania i eksperymenty. Cenią oryginalność i lubią wyróżniać się z tłumu. Interesują się również sztuką. 

Włosy upięte w kucyk 

Wielbicielki „końskiego ogona” mają mnóstwo energii i pomysłów. Nie lubią siedzieć stale w jednym miejscu, planują więc podróże i nowe wyzwania. Lubią bujać w obłokach i nie przywiązują się zanadto do miejsc. Cenią sobie nowe znajomości i poznawanie nowych ludzi. 

Warkocze 

Osoby, które na co dzień wybierają warkocze, są osobami delikatnymi i wrażliwymi. Lubią być oryginalne. Są również wybredne w doborze nowych znajomości. Nie lubią przymilać się ludziom, nie mają także potrzeby nikomu imponować, ponieważ znają swoją wartość. 

Oczywiście wybór fryzury podyktowany jest również okolicznościami oraz okazją. Nie wszystkie kobiety mogą pozwolić sobie na noszenie długich falowanych włosów w codziennych stylizacjach.

Każda kobieta jest zmienna, co przejawia się poprzez wybór odpowiedniej fryzury. Lubimy zmieniać kolory, uczesania i cięcia. Każda kobieta lubi czuć się pięknie w swoim uczesaniu, dlatego poszukuje odpowiedniego specjalisty, który odpowiednio zadba o jej włosy, bez względu na to, czy są one długie czy krótkie.

W Lublinie istnieje miejsce, w którym oczekiwania kobiet spotykają się ze zrozumieniem, a wyobraźnia stylistów nie zna granic. To Salon Fryzur Laurent, w którym znajdziemy specjalistów pełnych pasji, którzy zadbają o odpowiednią fryzurę każdej kobiety.

Spersonalizowana oferta oparta na najwyższej jakości kosmetykach oraz doświadczenie fryzjerów gwarantują zachwycający efekt. Salon Laurent posiada ofertę skierowaną zarówno do Pań, jak i Panów.

Wśród oferowanych usług znajdziemy strzyżenie, modelowanie, koloryzację, jak również baleyage, melange, styling, ondulację i pielęgnację, która poprzedzona jest skrupulatną analizą stanu skóry głowy połączoną z wywiadem z klientem. W Salonie Fryzur Laurent specjaliści zadbają o Twoje naturalne piękno.



WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.