Dodaj artykuł

Mieszkańcy informują to dział kierowany do osób, które chcą dzielić się wydarzeniami, informacjami, ważnymi sprawami ze swojego otoczenia.

Każdy artykuł przed publikacją jest przez nas sprawdzany pod względem poprawności (stylistyka, interpunkcja, ortografia, formatowanie), zastrzegamy sobie więc możliwość korekty tekstu przed publikacją.

Zastrzegamy, że nie każdy tekst zostanie opublikowany. Zatwierdzamy wyłącznie wartościowe teksty, których tematyka wpisuje się w profil naszego portalu.

Pamiętaj, aby dodawać wartościowe i ciekawe artykuły zgodne z profilem publikacji portalu. Jeśli redakcja stwierdzi, że Twoje wpisy są na dobrym poziomie, może przydzielić Ci status Autora, który umożliwia dodawanie artykułów z pominięciem moderacji.

UWAGA! Proszę o niezamieszczanie tekstów z różnymi formami jawnej, bądź ukrytej reklamy – na pewno nie zostaną one opublikowane.

W celu dodania własnego artykułu wypełnij poniższy formularz 🙂

* Ochrona danych osobowych: Grupa Spotted sp. z o.o. (z siedzibą w Lublinie, ul. Montażowa 16) jest administratorem bazy danych osobowych. Udostępniane dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Udostępniający ma prawo do wglądu, zmiany i usunięcia danych osobowych z bazy Grupa Spotted sp. z o.o. Udostępnianie danych jest dobrowolne.