Charytatywny Turniej Piłkarski KICK2HELP. Zagrają, by pomóc chorej Zuzi

mat. nadesłany
PARTNER SERWISU

W najbliższą niedzielę, 25 lutego 2018r. od godziny 11:00 odbędzie się IV edycja Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego KICK2HELP. Dochód z turnieju zostanie przeznaczony na leczenie 12-letniej Zuzi.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, dochód z turnieju i towarzyszącej mu Zbiórki Publicznej przeznaczony będzie dla Zuzanny Krzesiak. Dwunastoletnia dziewczynka urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz wodogłowiem i do tej pory nie miała możliwości chodzić sama. W związku ze złożonością i wielosegmentowością schorzenia wsparcie potrzebne dla dziecka jest bardzo rozległe.

Głównym celem Turnieju jest wysłanie Zuzi na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny do ośrodka HIPOMEDICAL 2 w Złotowie, a także opłacenie indywidualnych sesji z rehabilitantem w miejscu zamieszkania oraz zakup specjalistycznego sprzętu.

W turnieju udział potwierdziły m.in. Reprezentacja Lubelskich Kucharzy, drużyna MW Lublin czy fani londyńskiej drużyny West Ham United.

Organizatorzy pragną poprzez promocję i popularyzację piłki nożnej propagować nie tylko zdrowy tryb życia, ale również animować do pomocy tym, przed którymi stanęły trudne wyzwania zdrowotne.

Wszystkie osoby zainteresowane pomocą opłacie rehabilitacji dziewczynki mogą dokonywać wpłat bezpośrednio na konto : 98 1750 0012 0000 0000 3877 3895(dla Zuzanny Krzesiak). Przy okazji Turnieju prowadzone będą także licytację pamiątek sportowych.

Patronat medialny: Spotted Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.