Był tak pijany, że zaczął „walczyć” z krzesłami i stolikiem [WIDEO]

Klatka z nagrania
PARTNER SERWISU

Do niecodziennej sytuacji doszło w przed jedną z restauracji w centrum Lubartowa. Pijany mężczyzna „walczył” z krzesłami i stolikiem.

Cała sytuacja miała miejsce przed restauracją W Bramie w Lubartowie. Właściciel lokalu postanowił podzielić się nagraniem z kamer monitoringu przed budynkiem, które zarejestrowały pijanego mężczyznę, któremu najprawdopodobniej nie przypadły do gustu znajdujące się w tamtym miejscu krzesła i stoliki.

W pewnym momencie mężczyzna chwyta za zczepione linką krzesła i stolik, przewracając je sam traci równowagę i upada na chodnik. Najwidoczniej upadek niewiele zmienił w myśleniu ów śmiałka, który po chwili przechodzi do „rękoczynów” i zaczyna szarpać się z krzesłami i stolikiem.

Po krótkiej, ale zaciętej próbie walki postanawia chwilę odpocząć. Wtedy do akcji dołącza przechodzień lub pracownik lokalu, który próbuje powstrzymać mężczyznę.

– Przechodząc przez Bramę bądźcie ostrożni. Dziś w nocy jeden z mieszkańców Lubartowa został zaatakowany przez stolik i krzesła – taki komentarz dodali właściciele lokalu, załączając nagranie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Naćpany a nie pijany…. Nawet najbardziej pijani tak się nie zachowują.